TEL. 794-626-501

Usługi

Każdy element stalowy z czasem wymaga konserwacji oraz regeneracji. Tym bardziej jeżeli elementy te wpływają na bezpieczeństwo. Regularne czyszczenie poprawi nie tylko estetykę, ale i żywotność stali. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kompleksowej renowacji konstrukcji stalowych. Piaskowanie, to proces technologiczny polegający na czyszczeniu materiałem ściernym. W strumieniu sprężonego powietrza. czyszczona powierzchnia jest równiejsza i uzyskuje wymaganą do malowania szorstkość. Nie ma trudno dostępnych miejsc.

Renowacja cegieł i obiektów zabytkowych. Czyszczenie, spoinowanie, impregnacja. Renowacja sprawi, że czyszczone cegły odzyskają blask, czyniąc je wizytówką danego obiektu.

Żywice tworzą idealną warstwę zabezpieczającą powierzchnie, przez co doskonale sprawdzają się jako warstwa wierzchnia posadzkowa.

Żywice epoksydowe i żywice poliuretanowe niezwykle skutecznie chronią powierzchnię przed różnego rodzaju uszkodzeniami, wpływem wilgoci, agresywnym działaniem chemikaliów, amplitudą temperatur i zużyciem powstałym wskutek codziennej eksploatacji posadzek.

Zajmujemy się wycinką drzew, karczowaniem oraz cięciami pielęgnacyjnymi. W swojej ofercie posiadamy również rębak. Pracownicy posiadają uprawnienia do prac pod liniami Nn. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i przepisami BHP wycinamy problematyczne i trudno dostępne drzewa i gałęzie. Metodą klasyczną, oraz alpinistyczną. Do wycinki posiadamy również podnośnik koszowy.

Oferujemy usługi podnośnikiem koszowym na samochodzie marki Ford Transit. Wysokość robocza podnośnika to 12m. Możliwość wynajmu na godziny lub dni. Z operatorem, lub bez operatora.

Profesjonalne odśnieżanie dachów i parkingów, zarówno ręcznie jak i maszynowo, przy użyciu ciągników i odśnieżarek. Usuwanie oraz skuwanie sopli. Mamy opracowane i sprawdzone techniki odśnieżania powierzchni dachowych polegające na dostarczaniu śniegu profesjonalnym sprzętem do wyznaczonych stref zrzutu. Pracownicy wyznaczeni do stref zrzutu zabezpieczeni są w odpowiednie zestawy asekuracyjne zgodne z obowiązującymi normami i przepisami. Gwarantuje to bezpieczeństwo przeprowadzanej akcji odśnieżania.

Czystość to nie tylko aspekt estetyczny. Zadbaj o higienę w swoim miejscu pracy, a przede wszystkim zachowaj jakość swoich maszyn i linii produkcyjnych. Zabrudzenia mogą być przyczyną przestojów i wielu awarii, nie pozwól żeby usterki w zakresie utrzymania czystości zmniejszyły produktywność Twojej firmy.

Czyszczenie procesowe i technologiczne o indywidualnym doborze technologii, czyszczenia lakierni, spawalni, hal montażowych, procesów VBH, KLT, mycie mechaniczne oraz mycie ręczne.

Elewacje oraz dachy często z powodu zabrudzeń, wykwitów i narośli tracą swoją estetykę, ale to nie musi być powód do ponownego remontu i malowania. Często wystarczy wyczyścić daną powierzchnię aby odzyskała swój dawny wygląd. Impregnacja dodatkowo zabezpieczy umytą powierzchnie i zapewni jej ochronę na kilka lat. Oferujemy również mycie i odkurzanie wewnętrznych konstrukcji hal i magazynów. Usuwamy zabrudzenia z różnego rodzaju metali szlachetnych, kolorowych oraz tynku, kamienia, cegły czy betonu. Zajmujemy się czyszczeniem elewacji wykonanych z tynku , silikatowego, silikonowego, akrylowego oraz  elewacji z cegły i klinkieru.

Oferujemy ciśnieniowe oraz mechaniczne mycie posadzek, chodników, podjazdów. Czyścimy z zabrudzeń komunalnych, osadów, nalotu, plam, różnego rodzaju podłoża. Zabezpieczamy przed ponownym zabrudzeniem.

Ktoś dał upust swojej „artystycznej” duszy albo podzielił się ze światem swoimi przekonaniami i zrobił to na twoim budynku? Gdyby to jeszcze ładne było…ale nie jest i chcesz, żeby te bazgroły jak najszybciej zniknęły. W zależności od pomalowanej powierzchni oraz rodzaju użytej farby, dostosowujemy odpowiednie środki i metody aby skutecznie doczyścić obszar. Nałożenie powłoki antygraffiti może uchronić w przyszłości przed problemami z niechcianymi malunkami.

Oferujemy kompleksową obsługę zewnętrznych terenów przyzakładowych. Pielęgnacja trawników, koszenia wielkopowierzchniowe, cięcia pielęgnacyjne oraz nasadzenia. Już dziś zadbaj nie tylko o estetykę, ale również o środowisko. Zgodnie z ochroną środowiska, na każdym terenie wyznaczane są miejsca, w których odbywa się segregacja śmieci i odpadów. Usługi pielęgnacji terenów zielonych odbywają się systematycznie w zależności od rodzaju, przeznaczenia, a także warunków atmosferycznych

Oferujemy sprzedaż soli drogowej z antyzbrylaczem. Na potrzeby klienta istnieje możliwość dodatnia większej ilości antyzbrylacza niż standardowo 20g/1t. Minimalna ilość zamówienia 1 tona. Sól Drogowa pakowana jest w worki 25kg, big bag lub luzem. Dostawa na terenie całego kraju.